Szymonku, bardzo Ci dziękuję za list do mnie. Było mi bardzo miło, ...
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Szymonku,
bardzo Ci dziękuję za list do mnie. Było mi bardzo miło, że pomyślałeś o mnie i mi narysowałeś to piękne serduszko. Super, że się nauczyłeś tak szybko literek, dzięki temu możesz teraz pisać listy do mnie. Napisz mi jeszcze coś miłego! ;)
Zawieszę teraz tą Twoją karteczkę na lodówkę, a kiedy będę u Ciebie ostatni raz, czyli 24 grudnia, zabiorę ją ze sobą.
TWÓJ ELF PSOTNIK:)
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 38
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 409
Stworzonych 30 dni: 1401
Wszystkich kartek: 1795250
Copyright by CreateGreetingCards.eu