A ja Wam życzę moi mili, byście święta te spędzili, tak jak każdy sobie marzy
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych.
A ja Wam życzę moi mili, byście święta te spędzili, tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu idąc na spacer do lasu, może w gronie swoich bliskich,
jedząc karpia z jednej miski,
może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu wór napada
sypiąc bliskim pyłek życzeń,
tego Wam dziś właśnie życzę.
Sławek z Rodziną
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 44
Stworzonych 7 dni: 393
Stworzonych 30 dni: 1359
Wszystkich kartek: 1795123
Copyright by CreateGreetingCards.eu