A po Świętach, po powrocie
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Zatem Staropolskim obyczajem,
dużo szynki życzę z jajem,
niech zające i barany
pospełniają Wasze plany...
... a po Świętach, po powrocie
Fachowców i kotłów krocie :-)
Życzy BOK Skoczów
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 7
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 378
Stworzonych 30 dni: 1370
Wszystkich kartek: 1795219
Copyright by CreateGreetingCards.eu