Bardzo się cieszę,że wokół mnie jest tyle życzliwych osób
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Wesprzyj Polski darmowy generator kartek!
Treść kartki
Kochani!!!
Chciałem Wam bardzo serdecznie
podziękować za życzenia urodzinowe na fb i te złożone osobiście.
Dziękuję Wam wszystkim:
- za miłe słowa
- za życzenia
- za pamięć,
- za serce.
Bardzo się cieszę,że wokół mnie jest tyle życzliwych osób.
Zygmunt
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 389
Stworzonych 30 dni: 1324
Wszystkich kartek: 1795151
Copyright by CreateGreetingCards.eu