Buźkę mocno cieszy Baśka,no bo z flaszką idzie Kaśka!Piękna pani z wielką klasą,zagryza ki
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Imieniny są Barbary,będzie balet aż mam ciary!Cała Polska głośno krzyczy STO LAT TOBIE ŻYCZY!!!Buźkę mocno cieszy Baśka,no bo z flaszką idzie Kaśka!Piękna pani z wielką klasą,zagryza kiełbasą!Już Barbórka jest na stole,ale impra,ja pierdolę,Baśka bawi się na całego,STO LAT,STO LAT,NAJLEPSZEGO !!!
życzą Paulinka z Mężęm
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 14
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 373
Stworzonych 30 dni: 1376
Wszystkich kartek: 1795174
Copyright by CreateGreetingCards.eu