Chciałabym z Tobą znów się spotkać i beztrosko razem pośmiać
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Na te Święta Wielkanocne ściskam Ciebie jeszcze mocniej!
Zasiedzieliśmy się w domu, święcić jajek nie ma komu.
Chciałabym z Tobą znów się spotkać i beztrosko razem pośmiać
Życzę zdrowia, pomyślności w epidemii bezsilności.
Co za święta bez dyngusa, niech się skończy czas wirusa!
Niech już wszystko znowu hula.
Wesołego Alleluja!
Życzą Kasia i Krzysztof
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 14
Stworzonych wczoraj: 103
Stworzonych 7 dni: 367
Stworzonych 30 dni: 1547
Wszystkich kartek: 1795095
Copyright by CreateGreetingCards.eu