Cóż mam życzyć, Babciu i Dziadku Drogi? To co serce czuje
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Cóż mam życzyć, Babciu i Dziadku Drogi? To co serce czuje,
a więc zdrowia, pomyślności dzisiaj Wam winszuję.
Lecz wiecie Babciu i Dziadku, te życzenia powtarzam codziennie
i trwać będą w moim sercu zawsze i niezmiennie!
Życzy
Seweryn R. (kl.IV)
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 29
Stworzonych wczoraj: 44
Stworzonych 7 dni: 422
Stworzonych 30 dni: 1388
Wszystkich kartek: 1795152
Copyright by CreateGreetingCards.eu