Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
,,Człowiek jest Wielki,
Nie przez to co ma
Nie przez to kim jest,
Lecz przez to,
Czym dzieli się z innymi…”
Św. Jan Paweł II
Z całego serca dziękuję za Pani opiekę, wsparcie i serce, jakie wkładała Pani każdego dnia w bycie naszą wychowawczynią. Dziękuje również za lekcje matematyki- wiem, że nie zawsze mi matematyka szła tak jak powinna. Przepraszam za te trudności, ale naprawdę starałem się i uczyłem tyle ile potrafiłem. Dziękuję za cierpliwość i za to, że nigdy Pani we mnie nie zwątpiła. Jestem bardzo wdzięczny za to, że doceniała Pani moją pracę jako przewodniczącego klasy. To było dla mnie bardzo ważne, że widziała Pani moje starania, zawsze mnie wspierała i próbowała pomóc w każdej sytuacji. Dziękuję za każde dobre słowo, za uśmiech, za wiarę we mnie, wtedy, gdy sam nie byłem jej pewien. Za to, że pokazała Pani iż warto się starać i nigdy się nie poddawać. Dzięki Pani czułem, że jestem ważny i , że ktoś dostrzega moje wysiłki.
Z całego serca dziękuję za wszystko.
Z wyrazami wdzięczności
Patryk Piwowarczyk