Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?
Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdę na niebie?
Dlaczego śpiewamy kolędy?
Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.
Dlatego, żeby podawać
sobie ręce.
Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.
Dlatego, żeby sobie przebaczać.
ks. Jan Twardowski
Zdrowych i spokojnych
Świąt Bożego Narodzenia
życzą
Magda i Krzysiek
z Martą i Kacprem
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 67
Stworzonych wczoraj: 33
Stworzonych 7 dni: 369
Stworzonych 30 dni: 1545
Wszystkich kartek: 1794963
Copyright by CreateGreetingCards.eu