Drodzy Uczniowie klasy VI d
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
31.03.2021r., Kraków
Drodzy Uczniowie klasy VI d!
Z okazji Wielkiej Nocy chciałabym życzyć Wam wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia, wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych!
Pani Kasia
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 103
Stworzonych 7 dni: 353
Stworzonych 30 dni: 1533
Wszystkich kartek: 1795081
Copyright by CreateGreetingCards.eu