Dużo zdrowia i udanych wakacji i mam nadzieję, że we wrześniu zobaczymy się w szkole
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Pani Agnieszko,
bardzo dziękuje za ten rok szkolny, za spędzonym razem czas, za ciekawe lekcje WF online. Życzę dużo zdrowia i udanych wakacji i mam nadzieję, że we wrześniu zobaczymy się w szkole.
Solomija
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 48
Stworzonych wczoraj: 103
Stworzonych 7 dni: 401
Stworzonych 30 dni: 1581
Wszystkich kartek: 1795129
Copyright by CreateGreetingCards.eu