Dziękuję Moje praktyki dobiegły końca i nadszedł czas pożegnania. Chcę Wam bardzo podziękowa
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Dziękuję Moje praktyki dobiegły końca i nadszedł czas pożegnania. Chcę Wam bardzo podziękować za to, że byliście tak wspaniałymi uczniami. Dzięki Wam upewniłam się, że praca w szkole to moja wielka pasja. Zapamiętam Waszą klasę jako pełną radości, mądrości i świetnych pomysłów. Teraz czas na najważniejsze zadanie: odpoczynek! Życzę Wam bezpiecznych, słonecznych i pełnych przygód wakacji. Wracajcie we wrześniu z zapasem sił do czwartej klasy. Będę mocno trzymać za Was kciuki!
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 3
Stworzonych wczoraj: 33
Stworzonych 7 dni: 305
Stworzonych 30 dni: 1481
Wszystkich kartek: 1794899
Copyright by CreateGreetingCards.eu