Dziękuję Wam każdemu z osobna... za miłe słowa....za serdeczność.... za pamięć
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Wesprzyj Polski darmowy generator kartek!
Treść kartki
Beatko
Bardzo serdecznie dziękuję
za ŻYCZENIA.
Dziękuję Wam każdemu z osobna... za miłe słowa....za serdeczność.... za pamięć...
Pozdrawiam Was cieplutko
Edyta
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 7
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 378
Stworzonych 30 dni: 1370
Wszystkich kartek: 1795219
Copyright by CreateGreetingCards.eu