Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna. Oby się wszystkie spełniły
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Zbieramy na nowe darmowe kartki!
Treść kartki
Kochani!!!
Chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za ŻYCZENIA URODZINOWE na FB, Messenger, złożone osobiście i telefonicznie.
Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna. Oby się wszystkie spełniły.
Pozdrawiam serdecznie
Iwona :)
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 15
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 404
Stworzonych 30 dni: 1339
Wszystkich kartek: 1795166
Copyright by CreateGreetingCards.eu