Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna. Oby się wszystkie spełniły.Jest Mi bardzo miło:) P
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Kochani!!!
Chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za ŻYCZENIA URODZINOWE na FB, Messenger, złożone osobiście i telefonicznie.
Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna. Oby się wszystkie spełniły.Jest Mi bardzo miło:) Przybył Mi kolejny rok a w nowy wchodzę z nadzieją że będzie jeszcze lepszy:) DZIĘKUJĘ KASIA :)
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 103
Stworzonych 7 dni: 353
Stworzonych 30 dni: 1533
Wszystkich kartek: 1795081
Copyright by CreateGreetingCards.eu