StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna. Oby się wszystkie spełniły.Jest Mi bardzo miło:) P

Ads
Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna. Oby się wszystkie spełniły.Jest Mi bardzo miło:) P
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)

Treść kartki
Kochani!!!
Chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za ŻYCZENIA URODZINOWE na FB, Messenger, złożone osobiście i telefonicznie.
Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna. Oby się wszystkie spełniły.Jest Mi bardzo miło:) Przybył Mi kolejny rok a w nowy wchodzę z nadzieją że będzie jeszcze lepszy:) DZIĘKUJĘ KASIA :)
Podobne kartki
Inspiracje
Dziękuję bardzo za życzenia urodzinowe. Buziaki. AnitaTego Ci życzy Twoja chrześniaczka DorotaZdrowia najlepszego, radości i dużo miłościCiągle o Tobie marzę, jesteś wątkiem mych snów, chcę być wiecznie z Tobą, słuchać wciążŻyczy Twoja przyjaciółka UlaTo miły uścisk dłoni
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 0 Stworzonych wczoraj: 103 Stworzonych 7 dni: 353 Stworzonych 30 dni: 1533 Wszystkich kartek: 1795081
Copyright by CreateGreetingCards.eu