Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna. Oby się wszystkie spełniły. Pozdrawiam :)Ewa ❤️
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Kochani!!!
Chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za ŻYCZENIA URODZINOWE na FB, Messenger, złożone osobiście i telefonicznie.
Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna. Oby się wszystkie spełniły. Pozdrawiam :)Ewa ❤️❤️❤️😘😘😘
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 18
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 407
Stworzonych 30 dni: 1342
Wszystkich kartek: 1795169
Copyright by CreateGreetingCards.eu