Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za pamięć i piękne życzenia urodzinowe składane na fb
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Wesprzyj Polski darmowy generator kartek!
Treść kartki
Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za pamięć i piękne życzenia urodzinowe składane na fb, osobiście i telefonicznie :-)Mam nadzieję że choć cześć z nich wkrótce się spełni.Serdeczne dzięki.Pozdrawiam.Justyna;)
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 1
Stworzonych wczoraj: 33
Stworzonych 7 dni: 303
Stworzonych 30 dni: 1479
Wszystkich kartek: 1794897
Copyright by CreateGreetingCards.eu