Dziękuję Wszystkim za życzenia urodzinowe. Zwłaszcza tym osobom od których dostałam tyle miły
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Dziękuję Wszystkim za życzenia urodzinowe. Zwłaszcza tym osobom od których dostałam tyle miłych wpisów, sms-ów i telefonów, z okazji Świąt Wielkiej Nocy pragnę życzyć:
Spokojnych, radosnych, spędzonych Świąt z najbliższymi. Wszelkiej pomyślności na codzień i oczywiście "mokrego" Śmingusa-Dyngusa.
Pozdrawiam Judyta :)
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 53
Stworzonych wczoraj: 103
Stworzonych 7 dni: 406
Stworzonych 30 dni: 1586
Wszystkich kartek: 1795134
Copyright by CreateGreetingCards.eu