Dziękuję, że była Pani z nami przez te trzy lata
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Pani Madziu,
dziękuję, że była Pani z nami przez te trzy lata.
Za pomoc w nauce, życzliwość, troskę i dobre słowo oraz mnóstwo uśmiechów i radości.
Dzięki Pani wiedzieliśmy, że mamy w szkole kogoś,
kto nas rozumie, wspiera i wierzy, że damy radę.
Dziękuję, że uwierzyła Pani również we mnie. Postaram się wykorzystać tę szansę :)
Blanka Strojek, klasa 3B
27.06.2026
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 11
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 382
Stworzonych 30 dni: 1374
Wszystkich kartek: 1795223
Copyright by CreateGreetingCards.eu