E i osobiste. Dziękuję jeszcze raz wszystkim i każdemu z osobna za życzenia... miłe słowa
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować za ŻYCZENIA URODZINOWE te na fb, sms-owe, telefoniczne i osobiste. Dziękuję jeszcze raz wszystkim i każdemu z osobna za życzenia... miłe słowa...
Pozdrawiam Sylwia
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 58
Stworzonych wczoraj: 33
Stworzonych 7 dni: 360
Stworzonych 30 dni: 1536
Wszystkich kartek: 1794954
Copyright by CreateGreetingCards.eu