?e z Tobą w domu zawsze jest fajnie
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Zbieramy na nowe darmowe kartki!
Treść kartki
Kochany Tato, zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w domu zawsze jest fajnie.
I w deszcz i w słotę, w smutku, w radości,
wspierasz i uczysz szczęścia w miłości.
Dzisiaj za wszystko chcę Ci podziękować
i skromny bukiet kwiatów podarować.
Życzy Lena
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 2
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 391
Stworzonych 30 dni: 1326
Wszystkich kartek: 1795153
Copyright by CreateGreetingCards.eu