?ebyś zawsze czuła się jak 19-stka
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Wzystkiego najlepszego w dniu urodzin.
Żebyś zawsze czuła się jak 19-stka
i wyglądała jak 30-stka.
W tych trudnych czasach przede wszystkim
życzymy ZDROWIA.
Wszelkiej pomyślności, szczęścia, radości każdego dnia, pogody ducha, żeby nie trapiły Cię żadne zmartwienia i kłopoty. Zadowolenia z męża i dzieci. Sełnienia wszystkich marzeń.
Żeby stan konta w banku rósł w zawrotnym tempie.
I jeszcze 100 lat życia!!!
Życzą Sylwia, Paweł i Hubercik
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 41
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 412
Stworzonych 30 dni: 1404
Wszystkich kartek: 1795253
Copyright by CreateGreetingCards.eu