I wielkich celów bo bez z nich żyć trudno
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
W tej pięknej, świątecznej porze
życzymy
zdrowia bo najważniejsze,
szczęścia bo najpotrzebniejsze,
miłości bo najpiękniejsza,
radości bo najweselsza,
pięknych marzeń bo bez nich nudno
i wielkich celów bo bez z nich żyć trudno.
Wesołych Świąt!
Wszystkiego co najlepsze życzą Hania i Basia
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 1
Stworzonych wczoraj: 82
Stworzonych 7 dni: 306
Stworzonych 30 dni: 1498
Wszystkich kartek: 1794979
Copyright by CreateGreetingCards.eu