I za pamięć. Wszystkie bardzo sie przydadza, Czekam oby wszystkie się spełniły
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Kochani!!!
Chciałam Wam bardzo serdecznie
podziękować za ŻYCZENIA URODZINOWE
te na fb, sms-owe, telefoniczne
i osobiste.
Dziękuję Wam wszystkim i każdemu
z osobna ,za miłe słowa ,za życzenia...
i za pamięć. Wszystkie bardzo sie przydadza, Czekam oby wszystkie się spełniły.
Pozdrawiam Was wszystkich Jola :-)
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 1
Stworzonych wczoraj: 82
Stworzonych 7 dni: 306
Stworzonych 30 dni: 1498
Wszystkich kartek: 1794979
Copyright by CreateGreetingCards.eu