Idzie zima, idą święta, każdy człowiek to pamięta. Więc życzę Ci
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Zbieramy na nowe darmowe kartki!
Treść kartki
Idzie zima, idą święta,
każdy człowiek to pamięta.
Więc życzę Ci radości, zdrowia,
szczęścia, pomyślności.
Dużo jadła, dużo picia oraz długich lat życia.
Życzy Ewa
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 53
Stworzonych wczoraj: 103
Stworzonych 7 dni: 406
Stworzonych 30 dni: 1586
Wszystkich kartek: 1795134
Copyright by CreateGreetingCards.eu