Ie, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Z okazji Świąt Wielkanocnych, w imieniu pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jonkowie, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia!
Niech te święta będą czasem radości, spokoju oraz nadziei. Życzymy Wam, aby w Waszych sercach zagościła miłość, a w domach szczęście i harmonijna atmosfera.
Niech Zmartwychwstanie Pańskie napełni Was wiarą i siłą do pokonywania wszelkich przeszkód.
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 28
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 399
Stworzonych 30 dni: 1391
Wszystkich kartek: 1795240
Copyright by CreateGreetingCards.eu