Imienin,tak więc życzę Ci życia barwnego jak kolory tęczy,życia spokojnego,dużo zdrowia,mało
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Wszystkiego Najlepszego Monisiu!!! Zyczenia są czymś bardzo ważnym-szczegolnie w dniu urodzin i imienin,tak więc życzę Ci życia barwnego jak kolory tęczy,życia spokojnego,dużo zdrowia,mało stresu,dużo kasy, pociechy z Lenki,Adriana i Wojtka,spokojnych nocy,radosnych dni...Niech wszystko układa Ci się wspaniale. Abyś miała siły spełniać wszystko co Ci się zamarzy ... Życzy Mariola:)
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 40
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 411
Stworzonych 30 dni: 1403
Wszystkich kartek: 1795252
Copyright by CreateGreetingCards.eu