Jajek nie ma komu. Chciałabym się znów z Tobą spotkać i beztrosko razem pośmiać. Życzę zdro
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Na te Święta Wielkanocne ściskam Ciebie jeszcze mocniej. Zasiedzieliśmy się w domu, święcić jajek nie ma komu. Chciałabym się znów z Tobą spotkać i beztrosko razem pośmiać. Życzę zdrowia, pomyślności w epidemii bezsilności. Co za święta bez dyngusa, niech się skończy czas wirusa! Niech znów już wszystko hula. Wesołych Świąt Wielkanocnych Życzy Ewelina.
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 15
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 404
Stworzonych 30 dni: 1339
Wszystkich kartek: 1795166
Copyright by CreateGreetingCards.eu