StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

Jest mi bardzo miło i cieszę się, że tak wielu z Was chce dla mnie tyle dobrego.. (Nawet dożyci

Ads
Jest mi bardzo miło i cieszę się, że tak wielu z Was chce dla mnie tyle dobrego.. (Nawet dożyci
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę

Treść kartki
Kochani,
Bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe złożone na Fb, smsowo, telefonicznie i osobiście.
Sprawiliście, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy.
Jest mi bardzo miło i cieszę się, że tak wielu z Was chce dla mnie tyle dobrego.. (Nawet dożycia tej 100)
Z CAŁEGO SERCA - Marzena
DZIĘKUJĘ!!!
Jesteście super

❤️
Podobne kartki
Inspiracje
Dzisiaj mieliśmy zakończenie roku przedszkolnego, inne niż poprzednie. Bardzo nietypoweWięc z pomocą rodziców chcę Wam dziś życzyćŻyczą Justyna z Pawłem50 dni minęłoIm. Jana Pawła II w KrasnosielcuDzień Pracownika Opieki nad
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 0 Stworzonych wczoraj: 79 Stworzonych 7 dni: 359 Stworzonych 30 dni: 1362 Wszystkich kartek: 1795160
Copyright by CreateGreetingCards.eu