Jest mi bardzo miło i cieszę się, że tak wielu z Was chce dla mnie tyle dobrego.. (Nawet dożyci
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Kochani,
Bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe złożone na Fb, smsowo, telefonicznie i osobiście.
Sprawiliście, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy.
Jest mi bardzo miło i cieszę się, że tak wielu z Was chce dla mnie tyle dobrego.. (Nawet dożycia tej 100)
Z CAŁEGO SERCA - Marzena
DZIĘKUJĘ!!!
Jesteście super
❤️
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 359
Stworzonych 30 dni: 1362
Wszystkich kartek: 1795160
Copyright by CreateGreetingCards.eu