Jest tam kto? Bo chciałam Wam za coś podziękować. A za co? A za to
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Wesprzyj Polski darmowy generator kartek!
Treść kartki
Hmmmmmm?
Jest tam kto? Bo chciałam Wam za coś podziękować. A za co? A za to!
Za Wasze życzenia, za słowa przepełnione ciepłem i życzliwością, za radość i miłość, za pamięć w dniu tak ważnym dla mnie!
Jesteście cudowni!
Kto nie słyszał - powtórzę - dziękuję za życzenia urodzinowe tu i teraz.
Ewa
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 7
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 378
Stworzonych 30 dni: 1370
Wszystkich kartek: 1795219
Copyright by CreateGreetingCards.eu