Jesteście blisko mnie i, że o mnie pamiętacie. Jesteście wszyscy nieziemscy! Dziękuje wszystkim
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Zbieramy na nowe darmowe kartki!
Treść kartki
Dziękuje wszystkim za życzenia urodzinowe i pamięć. To dla mnie jest bardzo ważne, gdyż stawia mnie przed faktem posiadania tak wspaniałych przyjaciół jak Wy. To cudowne uczucie, że wciąż jesteście blisko mnie i, że o mnie pamiętacie. Jesteście wszyscy nieziemscy! Dziękuje wszystkim za życzenia urodzinowe i pamięć raz jeszcze!
Klaudia
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 389
Stworzonych 30 dni: 1324
Wszystkich kartek: 1795151
Copyright by CreateGreetingCards.eu