Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Wszystkim!!!
Życzę zdrowych i wesołych świąt,
mokrego dyngusa, dużo słońca,
szybkiego powrotu do normalności
i do tego do czego bardzo tęsknimy,
do wspólnych spotkań, bez maseczek i rękawiczek.
AK.
Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie.
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 22
Stworzonych wczoraj: 82
Stworzonych 7 dni: 327
Stworzonych 30 dni: 1519
Wszystkich kartek: 1795000
Copyright by CreateGreetingCards.eu