Jeszcze raz chciałabym wszystkim i każdemu z osobna bardzo podziękować za życzenia urodzinowe!Z
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Jeszcze raz chciałabym wszystkim i każdemu z osobna bardzo podziękować za życzenia urodzinowe!Za składanie życzeń osobiście jak i telefoniczne.
Było mi bardzo miło...
Mam nadzieję że 1/3 życzeń się spełni.
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie!
Aneta
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 10
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 399
Stworzonych 30 dni: 1334
Wszystkich kartek: 1795161
Copyright by CreateGreetingCards.eu