StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

Kochani Mamusiu i Tatusiu. Nie mogę Was odwiedzić w te święta czego bardzo żałuję ale życzę

Ads
Kochani Mamusiu i Tatusiu. Nie mogę Was odwiedzić w te święta czego bardzo żałuję ale życzę
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)

Treść kartki
Kochani Mamusiu i Tatusiu. Nie mogę Was odwiedzić w te święta czego bardzo żałuję ale życzę Wam żeby mimo wszystko były to piękne święta. Piękne przede wszystkim dlatego że mamy pana Jezusa i że On zmartwychwstał. Oprócz tego mnóstwo zdrowia i pogody ducha. Pozdrawiamy serdecznie Gosia z rodzinką

Gosia z rodziną
Podobne kartki
Inspiracje
Pełnych jak nigdy nadziei i wiary Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych w ciepłym, zdrowym, rodzinnymWielu łask ChrystusaRadosnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy  Wydział Polityki MieszkaniowejAlleluja! Niech Święta Wielkanocne przyniosą radość oraz wzajemną życzliwość. Niech ZmartwMETALIK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka KomandytowaWychowankowie, Dyrektor, Rada Pedagogiczna
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 42 Stworzonych wczoraj: 79 Stworzonych 7 dni: 401 Stworzonych 30 dni: 1404 Wszystkich kartek: 1795202
Copyright by CreateGreetingCards.eu