Kochani Mamusiu i Tatusiu. Nie mogę Was odwiedzić w te święta czego bardzo żałuję ale życzę
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Kochani Mamusiu i Tatusiu. Nie mogę Was odwiedzić w te święta czego bardzo żałuję ale życzę Wam żeby mimo wszystko były to piękne święta. Piękne przede wszystkim dlatego że mamy pana Jezusa i że On zmartwychwstał. Oprócz tego mnóstwo zdrowia i pogody ducha. Pozdrawiamy serdecznie Gosia z rodzinką
Gosia z rodziną
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 42
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 401
Stworzonych 30 dni: 1404
Wszystkich kartek: 1795202
Copyright by CreateGreetingCards.eu