Kola życzymy Ci wszystkiego dobrego
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Zbieramy na nowe darmowe kartki!
Treść kartki
Kola życzymy Ci wszystkiego dobrego ,
dużo zdrówka , przede wszystkim żeby jakoś to wszystko
się poukładało i żebyś była szczęśliwa, zawsze uśmiechnięta , obyś spędziła te święta spokojnie z mamcią naszą .
KOCHAMY CIĘ !
Kamila i Tomek
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 44
Stworzonych 7 dni: 393
Stworzonych 30 dni: 1359
Wszystkich kartek: 1795123
Copyright by CreateGreetingCards.eu