Kończąc dziś naszą przygodę w szkole, chcemy zostawić po sobie coś więcej niż tylko wspomni
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Drodzy Nauczyciele
Kończąc dziś naszą przygodę w szkole, chcemy zostawić po sobie coś więcej niż tylko wspomnienia. Chcemy przede wszystkim powiedzieć:
Dziękujemy.
Za czas, który nam poświęciliście.
Za wiedzę, którą nam przekazaliście.
Za cierpliwość, której nieraz wystawialiśmy granice na próbę.
Za dobre słowo, wsparcie i wiarę w nas wtedy, gdy sami nie byliśmy pewni swoich możliwości.
Dziękujemy za wszystkie lekcje – nie tylko te zapisane w planie zajęć. Za naukę odpowiedzialności, wytrwałości, szacunku i odwagi do podejmowania nowych wyzwań.
Jednocześnie chcemy przeprosić za wszystkie chwile, w których dostarczaliśmy powodów do zmartwień, za rozmowy w nieodpowiednim momencie, spóźnienia, zapomniane zadania i wszelkie inne pomysły, które wymagały od Państwa dodatkowych pokładów cierpliwości.
Choć opuszczamy już szkolne mury, zabieramy ze sobą wiele cennych wspomnień i doświadczeń, których częścią jesteście Państwo.
Życzymy dużo zdrowia, satysfakcji z pracy, wielu sukcesów oraz uczniów, którzy będą przynosić więcej powodów do dumy niż do wpisywania uwag.
Dziękujemy za wszystko.
Klasa VIII A
„Nauczyciel wpływa na wieczność – nigdy nie może być pewien, gdzie kończy się jego wpływ.” 🎓🌷
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 103
Stworzonych 7 dni: 353
Stworzonych 30 dni: 1533
Wszystkich kartek: 1795081
Copyright by CreateGreetingCards.eu