Mają być wesołe i zabawne, spędzone w radości i w zdrowiu z najbliższymi. Po tym wstępie życ
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Witajcie :) Nie chcę Wam życzyć spokojnych świąt!!!
Mają być wesołe i zabawne, spędzone w radości i w zdrowiu z najbliższymi. Po tym wstępie życzę Wam, Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
przyniesie spokój i radość.
Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia
żyje własnym pięknem.
A Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych
Świąt Bożego Narodzenia,
życzy
Robert Szczęśniak z Rodziną
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 34
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 405
Stworzonych 30 dni: 1397
Wszystkich kartek: 1795246
Copyright by CreateGreetingCards.eu