Miłości- bo najpiękniejsza
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
W tej pięknej, świątecznej porze
życzymy co tylko nasze serce wyrazić może,
zdrowia- bo najważniejsze,
szczęścia- bo najpotrzebniejsze,
miłości- bo najpiękniejsza,
radości- bo najweselsza,
pięknych marzeń- bo bez nich nudno
i wielkich celów-bo bez z nich żyć trudno.
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
***ŻYCZĄ PANIE z GRUPY 2 :) ***
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 18
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 407
Stworzonych 30 dni: 1342
Wszystkich kartek: 1795169
Copyright by CreateGreetingCards.eu