Na kark wody pełen dzbanek.Gosia
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Staropolskim obyczajem
dużo szynki życzę z jajem,
miodu pełne baryłeczki
oraz trochę gorzałeczki.
No a w lany poniedziałek
na kark wody pełen dzbanek.życzy Gosia
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 27
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 386
Stworzonych 30 dni: 1389
Wszystkich kartek: 1795187
Copyright by CreateGreetingCards.eu