Nie będę pisala wierszyka bo po co
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Nie będę pisala wierszyka bo po co?!
wolę powiedzieć po prostu
KOCHAM CIĘ BARDZO MOCNO i
tęsknie chce abyś już wrócił.
Smutno mi bez Ciebie. Nikt mi nie
da tak słodkiego buziaka jak ty!!! KOCHAJACA LUSIA
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 35
Stworzonych wczoraj: 103
Stworzonych 7 dni: 388
Stworzonych 30 dni: 1568
Wszystkich kartek: 1795116
Copyright by CreateGreetingCards.eu