StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

"Nie chodzi o to, aby nam było lepiej, ale abyśmy byli lepsi

Ads
"Nie chodzi o to, aby nam było lepiej, ale abyśmy byli lepsi
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)

Treść kartki
"Nie chodzi o to, aby nam było lepiej, ale abyśmy byli lepsi.
Jaki jest najpiękniejszy prezent na Święta?
Że stajemy się lepsi.
Wtedy nasi bliscy są zachwyceni i im jest lepiej.
Wtedy piękniejsze są Święta".
(ks. Jacek Stryczek)

Kochana Asieńko ;-),
życzę Wam pięknych Świąt
pełnych magii i miłości ;-)

Świątecznie pozdrawiam
Ania ;-)
Podobne kartki
Inspiracje
Niech nadchodzące Świeta będą niezapomnianym czasem, spędzonym w rodzinnej atmosferze, a nadchoNiech ten wyjątkowy czas przyniesie Pani/Panu wiele radości, ciepła i spokoju, a także wytchnienI wesołych życzę Świąt a po za tym zdrowia ,radości ,szczęścia , pomyślności i Mikołaja bŻyczą BeRa_Team & SQ3KOWspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęOku życzy Arek z rodziną
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 40 Stworzonych wczoraj: 52 Stworzonych 7 dni: 411 Stworzonych 30 dni: 1403 Wszystkich kartek: 1795252
Copyright by CreateGreetingCards.eu