Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania życzeń miłych i
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Nie mam daru do pisania,
a tym bardziej do składania
życzeń miłych i serdecznych,
a do tego pożytecznych,
tak więc teraz tutaj stąd
życzę Ci Wesołych Świąt.
Życzy Marek PIETRUSZKA
WCR w Sandomierzu
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 15
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 404
Stworzonych 30 dni: 1339
Wszystkich kartek: 1795166
Copyright by CreateGreetingCards.eu