Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania życzeń miłych i
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Nie mam daru do pisania,
a tym bardziej do składania
życzeń miłych i serdecznych,
a do tego pożytecznych,
tak więc teraz tutaj stąd
życzę Ci Wesołych Świąt.
Życzy Zuzia
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 1
Stworzonych wczoraj: 33
Stworzonych 7 dni: 303
Stworzonych 30 dni: 1479
Wszystkich kartek: 1794897
Copyright by CreateGreetingCards.eu