StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

No i po wilyji co by Dzieciontko trefioło do Wos z najgryfniyjszymi z gryfnych gyszynków

Ads
No i po wilyji co by Dzieciontko trefioło do Wos z najgryfniyjszymi z gryfnych gyszynków
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)

Treść kartki
Wszistkygo Nojlypszygo we ty świynta Bożygo Narodzynia . Życza, coby Wom ni braklo karpfa, makowek i moczki abo i kołocza ze posypkom.
I coby glaskugle na krisbaumie lśnioly blaskym zapocialym. Cobyście zowżdy byli gryfni i zdrowi.
Coby Wom pszali Wasze matule, łojce, bajtle, synki, braciki dziołchy, ołpy, omki, onkle, ciotki, teście i inksze szwigermutry.
Życza tysz, coby bez cołki nastympny rok, sznity boły durchś rubo poszmarowane łomastom i coby do tego, wusztu i inkszych maszketów niy zbrakło !
No i po wilyji co by Dzieciontko trefioło do Wos z najgryfniyjszymi z gryfnych gyszynków.
Życza dziołcha Iza z Katowic
Podobne kartki
Inspiracje
?yczy Angelika Maćczak z rodzinąW Betlejem w mieście   Zbawiciel się rodzi...   Niech się Wam mili,Dze Jarkowi Jaszczurowi-Nowickiemu i Całej Jego Rodzinie życzySzmalu!
 
 Życzy PiotrZespół Inwentaryzacji :)Aga, Piotr i Oskar
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 15 Stworzonych wczoraj: 29 Stworzonych 7 dni: 404 Stworzonych 30 dni: 1339 Wszystkich kartek: 1795166
Copyright by CreateGreetingCards.eu