Ożego Narodzenia....bądźmy dla siebie życzliwi i uczciwi....serdeczni i pokorni...Życzę Wam ob
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Wesprzyj Polski darmowy generator kartek!
Treść kartki
Kochani, dziękuję Wam za każdy wspólnie spędzony czas.....Wszystkim życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia....bądźmy dla siebie życzliwi i uczciwi....serdeczni i pokorni...Życzę Wam obfitych prezentów i choinki uśmiechniętej.....
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 2
Stworzonych wczoraj: 33
Stworzonych 7 dni: 304
Stworzonych 30 dni: 1480
Wszystkich kartek: 1794898
Copyright by CreateGreetingCards.eu