StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

P.s. Łączę się w bólu, ja mam za miesiąc

Ads
P.s. Łączę się w bólu, ja mam za miesiąc
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Wesprzyj Polski darmowy generator kartek!

Treść kartki
Dużo radości i imprez do rana,
fajnego faceta a nie barana.
Dużo słodkości, powiewu miłości,
ekstazy bez liku, miliona w kapelusiku.

P.s. Łączę się w bólu, ja mam za miesiąc.
Podobne kartki
Inspiracje
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech na codzień uśmiech gościŻyczą Ewa i Jacek WąsowscyBabciu żyj 100 lat!
 
 ŻycząRadości. siostraProste życzenia Ci ofiaruję w dniu Twego urodzeniaGdy będziesz smutny jak księżyc na niebie,  przypomnij sobie, że ja kocham
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 30 Stworzonych wczoraj: 33 Stworzonych 7 dni: 332 Stworzonych 30 dni: 1508 Wszystkich kartek: 1794926
Copyright by CreateGreetingCards.eu