Pani Ilono, W imieniu wszystkich rodziców uczniów klasy pierwszej oraz trójki klasowej, składamy
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Pani Ilono, W imieniu wszystkich rodziców uczniów klasy pierwszej oraz trójki klasowej, składamy serdeczne podziękowania za miniony rok szkolny. Dziękujemy za Pani profesjonalizm, cierpliwość oraz ogromne zaangażowanie w edukację naszych dzieci. Dzięki Pani wsparciu i pasji mijający rok był dla nich czasem intensywnego rozwoju i odkrywania nowych talentów. Życzymy Pani dalszych sukcesów zawodowych, niesłabnącej satysfakcji z pracy oraz udanego i zasłużonego odpoczynku wakacyjnego. Do zobaczenia we wrześniu.
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 40
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 411
Stworzonych 30 dni: 1403
Wszystkich kartek: 1795252
Copyright by CreateGreetingCards.eu