StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

Pisze do Was ten list żeby Wam powiedzieć jak cudownie jest mi w żłobku :)

Ads
Pisze do Was ten list żeby Wam powiedzieć jak cudownie jest mi w żłobku :)
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Wesprzyj Polski darmowy generator kartek!

Treść kartki
Kochani Rodzice :)
Pisze do Was ten list żeby Wam powiedzieć jak cudownie jest mi w żłobku :)
Nie przejmujcie się jak mam problem z rozstaniem z Wami na korytarzu... po prostu jest mi Was żal, że musicie iść do pracy a ja będę się świetnie bawić:)
Ciocie są takie cudowne...
kiedy mi smutno przytulą i rozbawią,
kiedy się psocę potrafią postawić mnie delikatnie do pionu;)
Będąc w pracy nie martwcie się o mnie ... jestem w dobrych rękach:)
Podobne kartki
Inspiracje
Kocham Cię
 
 Twój kotuśNiegasnącego uczucia między nami oraz spełnienia wszystkich marzeń kochająca żon?yczę Ci miłego dzionkaDzień dobry piękna AnetkoI love you in the morningDzień dobry ..Kocham cię Yehorku)))Myślę że tęsknisz chociaż trochę **za mną
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 68 Stworzonych wczoraj: 82 Stworzonych 7 dni: 373 Stworzonych 30 dni: 1565 Wszystkich kartek: 1795046
Copyright by CreateGreetingCards.eu