Pomyślności w epidemii bezsilności Co za święta bez dyngusa
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Na te Święta Wielkanocne ściskam Ciebie jeszcze mocniej
Zasiedzieliśmy się w domu, święcić jajek nie ma komu
Chciałabym z Tobą znów się spotkać i beztrosko razem pośmiać
Życzę zdrowia, pomyślności w epidemii bezsilności
Co za święta bez dyngusa, niech się skończy czas wirusa!
Niech już wszystko znowu hula.
Wesołego Alleluja!
Życzy Renata z rodziną
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 40
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 399
Stworzonych 30 dni: 1402
Wszystkich kartek: 1795200
Copyright by CreateGreetingCards.eu