PS. Oraz dużo zdrówka w tych czasach ;)
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Zbieramy na nowe darmowe kartki!
Treść kartki
Dominiko
Z okazji Bożego Narodzenia
składam serdeczne życzenia.
Niech święta miłe będą,
z dźwiękiem śpiewy i kolędą.
Z wigilią tuż po zmroku
I radością w Nowym Roku!
PS. Oraz dużo zdrówka w tych czasach ;)
Życzy Ola
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 10
Stworzonych wczoraj: 82
Stworzonych 7 dni: 315
Stworzonych 30 dni: 1507
Wszystkich kartek: 1794988
Copyright by CreateGreetingCards.eu